Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ruszają konsultacje społeczne

W najbliższy poniedziałek (15 marca) rozpoczną się konsultacje społeczne Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Konstancin-Jeziorna na lata 2021–2024. Opinie i wnioski do dokumentu można zgłaszać do końca miesiąca.

Konstanciński magistrat zachęca do zapoznania się z projektem Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami na lata 2021–2024 (do pobrania poniżej) oraz zgłaszania wszelkich uwag i wniosków do dokumentu – każda przesłana opinia na temat projektu będzie bardzo cenna i pomoże wypracować ostateczny jego kształt.


Zapoznaj się z dokumentem

Z projektem Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami można się także zapoznać na stronie: bip.konstancinjeziorna.pl w zakładce: Program opieki nad zabytkami oraz w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty telefonicznie pod nr. tel. 22 484 23 91 lub 22 484 23 95.


Zgłaszanie uwag

Opinie i wnioski do dokumentu, z adnotacją „Opinie i wnioski do projektu Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami Gminy Konstancin-Jeziorna na lata 2021–2024”, można składać do 31 marca 2021 r.:

  • w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77 (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty telefonicznie pod nr. tel. 22 484 23 05–07);
  • w zamkniętej kopercie – pozostawiając ją w skrzynce podawczej, która znajduje się w holu urzędu (wejście od ul. Kolejowej);
  • drogą korespondencyjną – na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna;
  • drogą elektroniczną za pomocą platformy ePUAP (adres skrzynki podawczej: /4576mqsekc/SkrytkaESP) lub poczty elektronicznej (urzad@konstancinjeziorna.pl).

Organem właściwym do ich rozpatrzenia jest burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. Wyniki konsultacji zostaną opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: Program opieki nad zabytkami (link otwiera się w nowym oknie).


Do pobrania

Autor: PWZ

2021-03-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer