Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wideokonferencja z burmistrzem gminy

Zapraszamy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna na wideokonferencję z burmistrzem Kazimierzem Jańczukiem. Spotkanie online odbędzie się 1 marca (poniedziałek) w godz. 16.00–17.00. Obowiązuje rejestracja. 

Niestety, ograniczenia spowodowane pandemią COVID-19 spowodowały wstrzymanie do odwołania bezpośrednich spotkań burmistrza Kazimierza Jańczuka z mieszkańcami gmin. Do tej pory obowiązywał kontakt telefoniczny i mailowy. Teraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna uruchamia dodatkowy kanał komunikacji – wideokonferencję.


Raz w miesiącu

Comiesięczne spotkania online będą organizowane w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy i okresu wakacyjnego, w godz. 16.00–17.00 na platformie Microsoft Teams – pierwsze już 1 marca. Planowana wideokonferencja z włodarzem będzie składała się z dwóch części. W pierwszej burmistrz omówi dotyczące miasta i gminy sprawy bieżące, opowie o realizowanych i planowanych inwestycjach oraz o ważnych sprawach społecznych. W drugiej odpowie na pytania mieszkańców. 


Trzeba się zarejestrować

Osoby zainteresowane udziałem w wideokonferencji muszą najpóźniej do 25 lutego (do godz. 12.00) wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy – dostępny pod linkiem: konstancin-jez.e-kei.pl/zadajpytanieburmistrzowi (link otwiera się w nowym oknie). Ze względów organizacyjnych i czasowych w spotkaniu online weźmie udział maksymalnie 10 osób, które jako pierwsze dokonają prawidłowej rejestracji. Wideokonferencja będzie transmitowana na żywo na stronie: www.konstancin-jeziorna.esesja.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Poniżej zamieszczamy (do pobrania) szczegółowe zasady organizacji i uczestnictwa w wideokonferencjach burmistrza z mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna oraz klazulę informacyjną.


Do pobrania

Autor: PWZ

2021-02-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer