Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Kolejne laury dla Wiktorii Dąbrowskiej

Wiktoria Dąbrowska z Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw w Słomczynie nie zwalnia tempa i sięga po kolejne laury. Tym razem panczenistka triumfowała w Pucharze Polski w Łyżwiarstwie Szybkim. 15-latka była najlepsza na dystansach 500 i 1000 m. Gratulujemy.

Wiktorii Dąbrowskiej, zawodniczki UKS Zryw i uczennicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie, nie trzeba nikomu przedstawiać. Od jakiegoś czasu głośno jest o niej w sportowym świecie, a to za sprawą jej świetnych występów na arenach krajowych i międzynarodowych.


Puchar Polski

Zdobywczyni „Srebrnej Łyżwy" w miniony weekend (27–28 lutego) doskonale zaprezentowała się w Pucharze Polski w Łyżwiarstwie Szybkim, rozegranym w Tomaszowie Mazowieckim. Spośród ponad osiemdziesięciu zawodniczek, które brały udział w zawodach, panczenistka ze Słomczyna była najlepsza na dystansach 500 i 1000 m. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Medale i puchary

Wiktoria Dąbrowska mimo młodego wieku ma już na swoim koncie ponad 60 pucharów i 130 medali, ale to dopiero początek, bo 15-latka mierzy wysoko. Niewątpliwie do największych jej sukcesów należy udział w Viking Race, nieoficjalnych mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie szybkim, w holenderskim Heerenveen, gdzie w 2019 r. zdobyła pięć srebrnych medali, a w 2020 r. złoto i cztery srebrne krążki. Swoją wysoką formę zaprezentowała również w październiku 2020 r. we Włoszech, gdzie w zawodach Internazionali d’Italia Open zdobyła cztery złote medale. Wiktoria nie spoczywa na laurach. Jej największym sportowym marzeniem jest udział w igrzyskach olimpijskich i zdobycie na nich miejsca na podium. 

Autor: Patryk Siepsiak

2021-03-03

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer