Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konkurs na najciekawszy wynalazek

Konstanciński Dom Kultury ogłosił konkurs plastyczno-konstruktorski pod hasłem: „Lem by tego nie wymyślił – wynalazek XXII wieku”. Co trzeba zrobić? Wystarczy zaprojektować własny wynalazek, używając do tego dowolnych materiałów, także z recyklingu. Zgłoszenia są przyjmowane do końca maja.

W ramach obchodów Roku Stanisława Lema Konstanciński Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastyczno-konstruktorski. Zadanie jest proste. Wystarczy zaprojektować własny wynalazek, używając do tego dowolnych materiałów, także z recyklingu. 


Do końca maja

Wymiary pracy dowolne, najważniejsze, by była przestrzenna i można ją było bez problemów dostarczyć do siedziby KDK w Hugonówce. Najlepsze prace konkursowe będą zaprezentowane na wystawie plenerowej. Projekty można zgłaszać do końca maja. 


Puśćcie wodze fantazji

Na uczestników czekają „kosmiczne” nagrody. Puśćcie więc wodze fantazji i do dzieła! Zapraszamy do zabawy dzieci, młodzież i dorosłych. Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie www.konstancinskidomkultury.pl (link otwiera się w nowym oknie) oraz na Facebooku Konstancińskiego Domu Kultury.

Autor: KDK

2021-03-29

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer