Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konkurs na rymowankę

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci w wieku 11–14 lat, których rodzic lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników, do udziału w konkursie na rymowankę. Dla najlepszych autorów czekają atrakcyjne nagrody. 

Konkurs odbywa się w roku jubileuszowym KRUS i przebiega pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.


Zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki dotyczącej promowania pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowania wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.


Zgłoszenie pracy

Pracę konkursową wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i dodatkowymi dokumentami (do pobrania poniżej) należy przesłać do 9 kwietnia. Można to zrobić:

  • elektronicznie: na e-mail: rymowanka@krus.gov.pl, w temacie wiadomości należy wpisać: konkurs na rymowankę oraz podać imię i nazwisko dziecka;
  • pocztą na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Biuro Prewencji, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa (z dopiskiem konkurs na rymowankę).
Uwaga! Rymowankę do udziału w konkursie zgłasza rodzic lub opiekun prawny dziecka, ubezpieczony w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.


Nagrody

Na 20 najlepszych autorów rymowanek czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości ok. 600 zł każda.


Więcej informacji

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie: www.krus.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie).  Można również kontaktować się z Biurem Prewencji tel.: 592 64 10, e-mail: bp@krus.gov.pl. 


Autor: KRUS

2021-03-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer