Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konkurs: Wiosna w obiektywie

Kwitnące przebiśniegi, pączkujące drzewa, budząca się do życia przyroda Parku Zdrojowego, a może wschód słońca nad Wisłą? Pokaż nam swoje wiosenne fotografie. Najciekawsze zdjęcia oczywiście nagrodzimy. Na zgłoszenia czekamy do 14 maja.

Wiosna to zachwycająca pora roku, wyczekiwana przez wszystkich. Coraz dłuższe i cieplejsze dni sprzyjają spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu – oczywiście pamiętajmy o zachowaniu zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia środków ostrożności. 


Weź udział w konkursie

Zapraszamy do uwiecznienia budzącej się przyrody i udziału w naszym konkursie fotograficznym. Nie ważne czy zdjęcia robisz telefonem, czy profesjonalnym aparatem – wiosna w gminie Konstancin-Jeziorna jest piękna w każdym kadrze. Budzące się z zimowego snu krajobrazy, kwitnące krzewy, dzikie życie na łąkach i w lasach – pomysłów na oryginalne fotografie jest mnóstwo. 


Zgłoszenia

10 osób, które przyślą najciekawsze prace, nagrodzimy. Mamy dla Was m.in. koce piknikowe, leżaki ogrodowe, kubki, torby i wiele innych gadżetów. Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 14 maja 2021 r. Należy je przesłać na adres e-mail: promocja@konstancinjeziorna.pl, z dopiskiem w temacie wiadomości: „Wiosna w obiektywie”. 


Wyniki konkursu

Wyniki oraz nagrodzone zdjęcia opublikujemy w kolejnym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. Powodzenia! Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są na naszej stronie.


Do pobrania

Autor: PWZ

2021-03-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer