Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nowy numer Biuletynu Informacyjnego

Zachęcamy do lektury wiosennego numeru „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”, w którym piszemy m.in. o szczepieniach przeciw COVID-19, spisie powszechnym oraz podsumowujemy rok obowiązkowej segregacji. Biuletyn dostępny jest w wersji papierowej i online.

Ukazał się wiosenny numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. Piszemy w nim m.in. o: dużym zainteresowaniu mieszkańców szczepieniami przeciw COVID-19, projektowanym gazociągu z Gassów do Elektrociepłowni Siekierki, sprzedaży gminnych nieruchomości, kolejnych rozstrzygniętych przetargach, rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół oraz Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. W najnowszym wydaniu BIG przeczytacie też o wielkanocnych zwyczajach, o Krzemieńcu – mieście partnerskim Konstancina-Jeziorny.


Dystrybucja

Dystrybucję Biuletynu rozpoczęliśmy w piątek (26 marca). Bezpłatne czasopismo konstancińskiego samorządu jest dostępne w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, Bibliotece Publicznej i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Konstancińskim Domu Kultury. Część nakładu trafi też do skrzynek pocztowych mieszkańców wybranych osiedli Konstancina-Jeziorny i okolic.


Czytaj online

Tradycyjnie zachęcamy do lektury Biuletynu online. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji cyfrowej (do pobrania poniżej). Znajdziecie je również na stronie: ISSUU (link otwiera się w nowym oknie).


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2021-03-26

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer