Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Weź udział w badaniu – wypełnij ankietę

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk w Warszawie prowadzi badania na temat wpływu pandemii COVID-19 na życie osobiste, zawodowe i społeczne Polaków. W związku z tym placówka prosi mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna o wypełnienie anonimowej ankiety.

To już 4. etap badań prowadzonych przez Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk, we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. Poprzednie odbyły się w kwietniu, czerwcu i wrześniu 2020 r., a ich efektem była publikacja, którą można pobrać ze strony internetowej instytutu (link otwiera się w nowym oknie).


Ankieta online

Głównym celem prowadzonych badań jest odpowiedź na pytanie, jak pandemia wpłynęła na życie rodzinne, zawodowe i społeczne Polaków. W związku z tym placówka prosi mieszkańców m.in. gminy Konstancin-Jeziorna o wypełnienie anonimowej ankiety (link otwiera się w nowym oknie). Formularz online będzie dostępny od 26 marca do 9 kwietnia. Badanie jest anonimowe i dobrowolne.

Autor: PWZ

2021-03-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer