Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wydłużony czas pracy gminnej infolinii

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna o trzy godziny wydłużył czas pracy infolinii ds. szczepień przeciwko COVID-19. Jest ona dostępna dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–18.00.

Gminna infolinia ds. szczepień przeciwko COVID-19 została uruchomiona 15 stycznia i była dostępna w dni robocze w godz. 8.00–15.00. Od minionego poniedziałku (15 marca) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna o trzy godziny wydłużył czas jej funkcjonowania. Teraz infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–18.00.


Aktualne i wiarygodne informacje

Przypominamy. Dzwoniąc pod numer telefonu 22 484 23 36 można uzyskać aktualne i wiarygodne informacje na temat szczepień. Ponadto, zarejestrowani na szczepienie mieszkańcy gminy – osoby starsze oraz niepełnosprawne posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami – mogą zgłaszać chęć skorzystania ze zorganizowanego przez gminę transportu do punktu szczepień.

Autor: PWZ

2021-03-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer