Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Domowe ferie z domem kultury

Konstanciński Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku 6–10 lat na „Domowe ferie”. Czekają ciekawe zajęcia online. Nie zabraknie też pomysłów na kreatywne spędzanie wolnego czasu. A to wszystko od poniedziałku (4 stycznia) na facebookowym fanpage'u domu kultury.

Tegoroczne ferie będą inne niż dotychczas. Ze względu na epidemię COVID-19 dzieci i młodzież muszą spędzić je w domach. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia nie ma mowy o wyjazdach w góry, wizytach na basenie czy w kinie.


Ferie online

Nie oznacza to jednak, że zimowa przerwa w nauce, musi być nudna. Z ciekawą propozycją wyszedł Konstanciński Dom Kultury, który od poniedziałku (4 stycznia) zaprasza na swojego facebookowego fanpage'a (link otwiera się w nowym oknie), gdzie codziennie będą zamieszczane pomysły zabaw ruchowych i zadań twórczych.


Wspólna zabawa

Instruktorka Paulina Lipska podpowie, jak własnoręcznie przygotować np. grę planszową czy zabawkę. Co ważne, wszystkie prace będzie można wykonać przy pomocy materiałów plastycznych dostępnych niemal w każdym domu. Domowe ferie to propozycja dla dzieci w wieku 6–10 lat. Zachęcamy do wspólnej zabawy.

Autor: Patryk Siepsiak

2021-01-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer