Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Kolejne Złote Gody w ratuszu

Kolejne trzy pary odebrały w konstancińskim ratuszu jubileuszowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W środę (27 stycznia) Złote Gody świętowali: Elżbieta Redo-Cieśla i Eugeniusz Cieśla, Hanna i Jan Knyziakowie oraz Hanna i Henryk Fosiewiczowie. Były gratulacje, kwiaty i upominki.

Obchody jubileuszy 50-lecia pożycia małżeńskiego ze względu na trwającą pandemię COVID-19 mają odmienny charakter. Zamiast jednej uroczystości sukcesywnie organizowane są w konstancińskim ratuszu spotkania w mniejszym gronie. W środę (27 stycznia) Złote Gody świętowały kolejne trzy pary: Elżbieta Redo-Cieśla i Eugeniusz Cieśla, Hanna i Jan Knyziakowie oraz Hanna i Henryk Fosiewiczowie. Jubilaci otrzymali medale przyznawane przez prezydenta RP. Odznaczenia, a także listy gratulacyjne, kwiaty i upominkowe kosze wręczyli burmistrz Kazimierz Jańczuk i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Eleonora Woźniak. Tradycyjnie były też życzenia kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

Galeria zdjęć

Autor: PWZ

2021-01-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer