Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancin-Jeziorna gra z WOŚP

Konstancin-Jeziorna gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczny, 29. finał, z uwagi na pandemię Covid-19, będzie inny niż wszystkie poprzednie. W najbliższą niedzielę (31 stycznia) spotkamy się wirtualnie. Zapraszamy na Facebooka Konstancińskiego Domu Kultury oraz Sztabu WOŚP Konstancin-Jeziorna. Czeka wiele atrakcji, m.in. spotkania z gwiazdami, koncerty i pokazy.

„Finał z głową” to hasło przewodnie tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze zebrane podczas jej 29. finału zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Już w najbliższą niedzielę (31 stycznia) wolontariusze WOŚP będą kwestować przez cały dzień w różnych miejscach miasta i gminy. 


Atrakcje online

Tego dnia nie zabraknie również tradycyjnych WOŚP-owych atrakcji oraz licytacji. Jednak tym razem, z uwagi na pandemię Covid-19, odbędą się one wyłącznie online. Na Facebooku konstancińskiego sztabu oraz Konstancińskiego Domu Kultury będzie można zadawać pytania zaproszonym gwiazdom, wśród który będą: Małgorzata Socha (godz. 14.00), Joanna Kołaczkowska (godz. 15.30), Karol Starsburger (godz. 17.00) i Anna Czartoryska-Niemczycka (godz. 18.30). Ponadto o godz. 16.00 ruszy scena online. Z orkiestrą Jurka Owsiaka wystąpią m.in. Chaszcze i Gąszcze, młodyBojan, Wiktoria Agnyziak, Klub Karate Kyokushin Ippon, Scotch Martin Project, Hamski Bruk, Ciepłe popołudnie oraz Róża i Burza. W programie również joga online, kalambury, rodzinne śpiewanki oraz wyjątkowy „16Challange” (każdy może nagrać 16 wersów o WOŚP-ie i zamieścić na fanpage’u). Całość zwieńczy światełko do nieba online, czyli pokaz tańca z ogniem w wykonaniu grupy APostFire. 


Aukcje trwają

Warto także zajrzeć na portal Allegro, gdzie można znaleźć 100 aukcji przedmiotów przygotowanych przez konstanciński sztab WOŚP, a wśród nich prawdziwe perełki, m.in. drewniane, wieczne pióro; płyta Quebonafide z autografem; czapka Kajetana Kajetanowicza; album z filmu „Wołyń” z podpisem Wojtka Smarzowskiego czy też piłka i koszulka z podpisem Romana Koseckiego, a także atrakcyjne vouchery do rożnych lokalnych miejsc.


Zapraszamy

Na 29. finał zapraszają: Sztab WOŚP Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury, Gmina Konstancina-Jeziorna oraz przyjaciele i partnerzy. Szczegóły na: Facebooku KDK oraz Facebooku Sztabu WOŚP Konstancin-Jeziorna (linki otwierają się w nowych oknach).

Autor: KDK

2021-01-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer