Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancinianka wśród cyfrowych liderów

Agnieszka Halicka, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, znalazła się na liście stu osób, które w ubiegłym roku swoją pracą szczególnie przyczyniły się do podnoszenia kompetencji cyfrowych w kraju. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.

Zestawienie 100 osób, które w sposób szczególny, swoją aktywnością przyczyniają się do rozwoju świadomości cyfrowej Polaków oraz umiejętności pozwalających na skuteczne wykorzystywanie nowoczesnych technologii, rokrocznie publikuje Szerokie Porozumienie na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce.


Duży sukces

W gronie wyróżnionych za 2020 r. przedstawicieli instytucji publicznych, placówek oświatowych, prywatnych przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych znalazła się także reprezentantka Konstancina-Jeziorny – Agnieszka Halicka, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 5. To duży sukces, bo twórcami „Listy 100” są doświadczeni eksperci, praktycy w działaniach na rzecz upowszechniania partycypacji cyfrowej, osoby które potrafią ocenić i docenić osiągnięcia. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia.


Entuzjastka nowych technologii

Pani Agnieszka jest wielką entuzjastką nowych technologii w edukacji. Konstancinianka prowadzi w szkole m.in. zajęcia #SuperKoderzy oraz autorskie zajęcia edukacji medialnej. Zajmuje się też współpracą międzynarodową (m.in. projektem eTwinning).

Autor: Patryk Siepsiak

2021-01-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer