Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konsultacje w sprawie likwidacji przejazdów

Do 7 lutego 2021 r. trwają konsultacje społeczne w sprawie likwidacji przejazdów kolejowo-drogowych na odcinku linii – Warszawa: Al. Jerozolimskie–Piaseczno wraz z połączeniem do Konstancina–Jeziorny.

BBF Sp. z o.o., reprezentująca PKP PLK S.A. Centrum Realizacji Inwestycji, prowadzi prace projektowe nad opracowaniem dokumentacji dla projektu pn. „Dobudowa torów aglomeracyjnych na odcinku Warszawa Al. Jerozolimskie–Piaseczno wraz z połączeniem do Konstancina-Jeziorny – opracowanie studium wykonalności”.


Konsultacje społeczne

13 stycznia 2021 r. do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wpłynęło pismo od BBF Sp. z o.o. informujące o rozpoczęciu przez spółkę konsultacji społecznych w sprawie likwidacji przejazdów na odcinku linii kolejowych – Warszawa: Al. Jerozolimskie–Piaseczno wraz z połączeniem do Konstancina–Jeziorny, które będą trwać do 7 lutego 2021 r.


Likwidacja dwóch przejazdów

Zgodnie z założeniami w Konstancinie-Jeziornie planuje się likwidację dwóch obecnych przejazdów – przy ul. Wąskiej i ul. Warszawskiej. Przejazd przez linię kolejową ma być zapewniony przez przebudowywany przejazd przy ul. Głowackiego oraz planowany wiadukt w ciągu ul. Warszawskiej. Z projektowanymi rozwiązaniami można się zapoznać pod linkiem (link otwiera się w nowym oknie).


Wypełnij ankietę

Konsultacje społeczne ze względu na pandemię Covid-19 odbywają się w formie elektronicznej. Osoby zainteresowane mogą wypełnić ankietę, która jest dostępna online pod linkiem (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: PP

2021-01-18

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer