Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Linia 200 zawieszona do odwołania

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie do odwołania przedłuża zawieszenie kursowania linii autobusowej nr 200. Wszystko przez utrzymanie rządowych ograniczeń i obostrzeń związanych z COVID-19 oraz niewielką liczbą pasażerów korzystających z tej linii. 

Linia 200 została uruchomiona przez ZTM z zamysłem bezpośredniego dowiezienia osób środkami komunikacji publicznej z Dworca Centralnego do szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych oraz pracowni ortopedycznych w Konstancinie-Jeziornie. 

Ze względu na trwającą pandemię COVID-19 i niewielkie zainteresowanie pasażerów ZTM, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, okresowo zawiesił jej funkcjonowanie. Teraz, w związku z przedłużeniem rządowych obostrzeń, autobusy linii 200 nie będą kursowały aż do odwołania.

Informacje o wszelkich zmianach w funkcjonowaniu transportu publicznego oraz aktualne rozkłady jazdy autobusów dostępne są na: wtp.waw.pl (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: PWZ

2021-01-29

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer