Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Możesz wylicytować gadżety promocyjne

Leżak, długopis Parker, kubki, filiżanka, puzzle, gra memory, torba zakupowa i koszulki to tylko niektóre gminne gadżety promocyjne, jakie można wylicytować na portalu aukcyjnym Allegro. Pieniądze trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gmina Konstancin-Jeziorna ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Także w tym roku magistrat przekazał na licytację gadżety promocyjne. Nowych właścicieli szukają: leżak, kubki, puzzle, koszulki, gra memory „Odkryj Konstancin-Jeziornę”, filiżanka z rysunkiem willi Zagłobin, przewodniki turystyczne „Kalejdoskop Konstancin-Jeziorny”, koszulki czy długopis Parker z logo gminy i inne rzeczy.


Trwa licytacja

Wszystkie fanty, pogrupowane w zestawy, konstanciński sztab WOŚP wystawił na licytacje na portalu Allegro – razem z innymi przedmiotami i usługami podarowanymi przez mieszkańców gminy, lokalne firmy i sympatyków WOŚP. Są wśród nich m.in. czapka z autografem rajdowca Kajetan Kajetanowicz, maszynka do golenia z drewna cisowego czy kalendarz ścienny „Wisła” autorstwa konstancińskich fotografów. Aukcje trwają do 31 stycznia, więc trzeba się śpieszyć.

Oto zestawy gadżetów, które wciąż można wylicytować:

Szczegóły dostępne są na Facebooku sztabu WOŚP Konstancin-Jeziorna (link otwiera się w nowym oknie).  


Finał z głową

Pieniądze z aukcji trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z przeznaczeniem na zakup m.in. nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. 29. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia pod hasłem „Finał z głową”.

Autor: Patryk Siepsiak

2021-01-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer