Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nauczyciele i aktorzy czytają dzieciom

Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19 Szkoła Podstawowa nr 3 w Konstancinie-Jeziornie kontynuuje kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”.

Cała Polska, w ramach ogólnopolskiej kampanii, czyta dzieciom. Czynią to także nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Konstancinie-Jeziornie. W akcji, która aktualnie z uwagi na pandemię COVID-19 i związane z nią liczne ograniczenia prowadzona jest online, chętnie angażują się także zapraszani przez nich goście. 

I tak na przykład interpretacji wiersza Jana Brzechwy „Stryjek” podjęła się aktorka Magdalena Stużyńska-Brauer, a „Pstryk” Juliana Tuwima  przedstawił kompozytor Czesław Majewski. 

Wszystkich można wysłuchać i zobaczyć na Facebooku szkoły (link otwiera się w nowym oknie) – Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do czytania online – mówi Marzena Kurchan, nauczycielka i koordynatorka akcji w SP nr 3. – Zapraszam też dyrektorów innych szkół i przedszkoli do włączenia się w akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom” online. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu ze mną. 

Autor: PWZ

2021-02-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer