Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nowy numer już dostępny

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”, w którym piszemy m.in. o budżecie na 2021 rok, szczepieniach przeciwko COVID-19, funduszu sołeckim i innych sprawach ważnych dla mieszkańców naszej gminy. Biuletyn dostępny jest w wersji papierowej i elektronicznej.

Ukazał się pierwszy w tym roku numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. W najnowszym wydaniu piszemy m.in. o: budżecie gminy na 2021 r., kontrolach segregacji odpadów komunalnych, funduszu sołeckim, nowym Programie Ochrony Powietrza dla Mazowsza, morsach ze Skolimowa oraz nowościach wydawniczych na półkach konstancińskiej Biblioteki Publicznej. Znajdziecie w nim także wywiad z burmistrzem Kazimierzem Jańczukiem, w którym włodarz podsumowuje 2020 r. i zdradza plany na przyszłość. 


Dystrybucja

Dystrybucję Biuletynu rozpoczęliśmy w czwartek (11 lutego). Bezpłatne czasopismo konstancińskiego samorządu jest dostępne w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, Bibliotece Publicznej i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Konstancińskim Domu Kultury. Część nakładu trafi też do skrzynek pocztowych mieszkańców wybranych osiedli Konstancina-Jeziorny i okolic.


Czytaj online

Tradycyjnie zachęcamy do lektury Biuletynu online. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji cyfrowej (do pobrania poniżej). Znajdziecie je również na stronie: issuu.com/konstancin-jeziorna (link otwiera się w nowym oknie).


Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak

2021-02-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer