Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Pochwal się swoim księgozbiorem

Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie zaprasza do udziału w konkursie. Zadanie jest proste. Trzeba sfotografować domową biblioteczkę z książkami, które warto przeczytać zimową porą. Dla autorów najciekawszych propozycji czekają nagrody.

Zima to idealny czas, by zaszyć się gdzieś w przytulnym domowym kąciku z kubkiem herbaty i dobrą lekturą. Przy okazji można też wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Konstancinie-Jeziornie. Wystarczy sfotografować swoją domową półkę z książkami, które – waszym zdaniem – warto przeczytać zimową porą.


Jedno zdjęcie 

W zabawie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Zdjęcia należy przesłać na adres mailowy: grapa@bibliotekakonstancin.pl. Uwaga! Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie. Jest na to czas do wtorku (19 lutego). Autorzy najciekawszych zestawów książkowych zostaną nagrodzeni.


Szczegóły

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie Publicznej Biblioteki w Konstancinie-Jeziornie (link otwiera się w nowym oknie).

Autor: Agnieszka Jarzębska-Isio

2021-02-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer