Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Podziękowania za 29. finał WOŚP

Konstancin-Jeziorna znów zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i to rekordowo. Podczas 29. finału zebrano imponującą kwotę ponad 142,6 tys. zł. Wszystkim, którzy przyczynili się do tak spektakularnego sukcesu i wyniku, burmistrz Kazimierz Jańczuk składa serdeczne podziękowania.

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna nie zawiedli i ponownie pokazali, że mają ogromne serca, które biją w rytm Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ich hojności udało się pobić zeszłoroczny rekord zbiórki. Tym razem, podczas 29. finału, konstanciński sztab WOŚP zebrał 142 672,18 zł. 

Dziękuję wszystkim, którzy wspomogli ten szczytny cel i dołożyli się do tego fantastycznego wyniku: mieszkańcom, darczyńcom, instytucjom i firmom mówi Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna. Szczególne podziękowania należą się jednak konstancińskiemu sztabowi WOŚP z jego szefową Julią Dymowską na czele oraz wszystkim wolontariuszom, którzy mimo pandemii COVID-19, z wielką determinacją kwestowali na rzecz WOŚP. Cieszę się, że właśnie w Konstancinie-Jeziornie mieszka tylu wspaniałych ludzi. Jeszcze raz – wszystkim serdecznie dziękuję!

Autor: Patryk Siepsiak

2021-02-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer