Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Weź udział w konsultacjach społecznych

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027. Uwagi można zgłaszać do 15 lutego 2021 r. 

Każde państwo członkowskie Unii Europejskiej zobowiązane jest do przygotowania Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej. Dokument ma obejmować zarówno płatności bezpośrednie, działania rynków rolnych, jak też wspierać rozwój wsi. 


Ważne uwagi

Polski projekt Planu Strategicznego jest już gotowy. Opracowali go eksperci pod egidą Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Teraz każdy zainteresowany może się z nim zapoznać i wnieść do dokumentu ewentualne uwagi. Wszelkie sugestie są niezwykle ważne i będą pomocne przy wypracowaniu rozwiązań odpowiadających na potrzeby polskiego sektora rolno-spożywczego i obszarów wiejskich, a także w kształtowaniu przyszłych instrumentów działania.  


Uwagi na formularzu

Projekt Planu Strategicznego, wraz z załącznikami oraz formularzem do zgłaszania propozycji zmian, dostępny jest na stronie www.gov.pl (link otwiera się w nowym oknie) . Uwagi przyjmowane będą do 15 lutego 2021 r.

Autor: Magdalena Misiewicz (źródło: www.gov.pl)

2021-01-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer