Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wolne miejsca na kurs angielskiego

Są jeszcze wolne miejsca na kurs języka angielskiego realizowany w ramach unijnego projektu „Moje kompetencje, mój sukces”. Jest on skierowany do osób 25+. Zgłoszenia przyjmuje Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Liderem projektu „Moje kompetencje, mój sukces” jest Centrum Edukacyjne IDEA. Kurs obejmuje 180 godzin nauki języka angielskiego i kończy się egzaminem zewnętrznym TGLS na poziomie A2. 


Dla kogo?

Oferta skierowana jest do osób w wieku 25 lat i więcej – mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie województwa mazowieckiego, które chcą nabyć, uzupełnić lub podwyższyć swoje kwalifikacje językowe.


Zajęcia online

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną związaną z pandemią COVID-19 zajęcia będą się odbywać w czasie rzeczywistym w formie online, z dostępem do nagrań archiwalnych, a grupa kursowa może liczyć maksymalnie 12 osób. Jednak po zniesieniu obostrzeń możliwy jest powrót do zajęć stacjonarnych.


Jednorazowa opłata

Uczestnicy kursu wnoszą jednorazową opłatę w wysokości 45 zł, co w przeliczeniu za jedną godzinę zajęć wychodzi tylko 0,25 zł. Środki te stanowią ich wkład własny w projekt i będą przeznaczone na częściowe pokrycie kosztów zewnętrznego egzaminu. Każdy kursant otrzyma także dwa podręczniki.


Zapisy

Zgłoszenia przyjmuje Biuro Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna pod numerem telefonu: 505 838 208 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00).Z prawej strony napis Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny i flaga Unii Europejskiej – na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg. Z lewej strony napis Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój i logo – na granatowym tle 3 gwiazdki (biała, czerwona i żółta) tworzące piramidę.

„Moje kompetencje – mój sukces” to projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, działania 10.2 „Upowszechnianie kompetencji kluczowych wśród osób dorosłych”, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020.


Autor: Patryk Siepsiak

2021-02-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer