Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wspierajmy się w epidemii

Jesteś osobą samotną, starszą, schorowaną? Potrzebujesz pomocy w drobnych pracach domowych, wyprowadzeniu psa na spacer lub zrobieniu zakupów? Zgłoś się do Bazy Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego.

Baza Wolontariatu Powiatu Piaseczyńskiego powstała w 2019 r. przy Starostwie Powiatowym w Piasecznie. Jej celem jest łączenie osób potrzebujących pomocy z osobami oferującymi takie wsparcie. 


Potrzebujesz pomocy?

Obecnie w bazie znajduje się 83 wolontariuszy, którzy w tym szczególnie trudnym czasie epidemii, chętnie pomogą osobom starszym, chorym czy samotnym w zrobieniu zakupów, wyprowadzeniu psa na spacer, wyjściu z domu lub w drobnych pracach domowych. Wystarczy napisać maila: wolontariat@piaseczno.pl lub zadzwonić: 515 025 900.


Zostań wolontariuszem

Cały czas poszukiwani są także nowi wolontariusze. Każdy może się zgłosić poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.wolontariat.piaseczno.pl (link otwiera się w nowym oknie). Podpisany własnoręcznie skan formularza należy przesłać mailem na adres: wolontariat@piaseczno.pl lub oryginał zostawić w Starostwie Powiatowym przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie.

Autor: Patryk Siepsiak

2021-01-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer