Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Z14 także w Ciszycy, Czarnowie i Opaczy

Od najbliższego poniedziałku (25 stycznia) trasa linii zastępczej Z14 wydłuży się o trzy podkonstancińskie miejscowości: Ciszyca, Czarnów i Opacz. W związku ze zmianą wprowadzony zostanie także nowy rozkład jazdy autobusów.

Od 18 stycznia Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie zawiesił na terenie gminy Konstancin-Jeziorna kursowanie autobusów lokalnych linii L14, L15, L16, L21 i L42. Jednocześnie uruchomiona została linia zastępcza Z14, która kursuje po nowej trasie. Na wniosek Kazimierza Jańczuka, burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, zostanie ona zmodyfikowana.


Nowy rozkład jazdy

Od najbliższego poniedziałku (25 stycznia) autobusy linii Z14 dojadą także do Ciszycy, Czarnowa i Opaczy. W związku z tą zmianą wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy. Szczegóły na stronie: www.wtp.waw.pl (link otwiera się w nowym oknie). Przypominamy, że w autobusach linii Z14 obowiązuje taryfa biletowa ZTM.

Autor: Patryk Siepsiak

2021-01-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer