Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Anielski festyn w Parku Zdrojowym

"Anielskie piękno budzi świat" pod takim hasłem już w najbliższą niedzielę (21 września) odbędzie się coroczny festyn organizowany przez Zgromadzenie Sióstr od Aniołów. Zapraszamy od godz. 13.00 do Parku Zdrojowego.

Organizator obiecuje wiele anielskich niespodzianek. Festyn rozpocznie się o godz. 13.00. Po mszy św. zaplanowano koncerty m.in.: jubileuszowy zespołu "Boża radość" (godz. 14.00), muzyki ukraińskiej i węgierskiej (godz. 14.55), a także Janusza Kohuta i Józefa Brody (godz. 16.30). Na scenie amfiteatru wystąpią też: szkoła muzyki bębnowej dla dzieci (godz. 14.40), ochronka im. bł. E. Bojanowskiego (godz. 15.20) i chór szkolny im. św. Jana Pawła II z Tłuszcza.

Poza tym podczas niedzielnego festynu poznamy zwycięzców konkursu plastycznego i literackiego pt. "Anielskie piękno budzi świat". Będzie też można spróbować "anielskiej kuchni" i przyłączyć się do akcji charytatywnej "Anioły dzieciom Ukrainy". Szczegółowy program na poniższym plakacie.

Partnerzy festynu: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Powiat Piaseczyński, Fundacja Gargano, Konstanciński Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-09-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer