Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Bezpłatne doradztwo edukacyjne

Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie przystępuje do realizacji projektu: „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery”. Program będzie realizowany we współpracy z Stowarzyszeniem Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi SPOZA z Warszawy w ramach porozumienia o współpracy.

Projekt skierowany jest do osób dorosłych z terenu powiatu piaseczyńskiego, pracujących, uczących się lub mieszkających w gminie Konstancin-Jeziorna. Celem projektu jest doradztwo w zakresie diagnozy potrzeb oraz wyboru sposobu podnoszenia swoich kompetencji i podwyższania kwalifikacji.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy osoby zainteresowane indywidualnym i grupowym doradztwem edukacyjnym mieszkających, pracujących lub uczących się w gminie Konstancin-Jeziorna do zgłoszenia się do dnia 27 lutego 2015 r. w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Rycerskiej 13 w poniedziałki w godzinach od 9:00 do 17:00, od wtorku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Na spotkanie można również umówić się telefonicznie. Szczegółowe informacje dotyczące proponowanych działań można uzyskać pod nr tel.: 22 756-34-84; 22 756-34-85.

Autor: PWOS/OPS

2015-02-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer