Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Czekamy na zgłoszenia wystawców

Jarmark Bożonarodzeniowy ponownie zagości w Konstancinie-Jeziornie. Do 14 grudnia zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz zachęcamy do udziału w tej imprezie. Czekamy na zgłoszenia wystawców.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Konstancinie-Jeziornie to już tradycja. Organizowany jest od trzech lat i z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Tym razem spotkamy się w niedzielę, 14 grudnia. Program imprezy zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Znajdziemy w nim m.in. występy artystyczne, gry i konkursy dla dzieci oraz warsztaty plastyczne. Nie zabraknie też zagrody Mikołaja, gdzie obok brodatego gościa z Laponii spotkamy również elfy i prawdziwe renifery. Władze gminy tego dnia ponownie spotkają się z mieszkańcami na wspólnej wigilii, złożą życzenia i poczęstują świątecznymi potrawami. 

Jarmark będzie także doskonałą okazją do zrobienia świątecznych zakupów. Na stoiskach handlowych na pewno znajdziemy m.in. ozdoby, dekoracje, rękodzieło artystyczne, regionalne smakołyki, przetwory, zabawki i wiele innych pomysłów na prezenty. 

Mimo że do grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza twórców ludowych, stowarzyszenia, firmy, osoby prywatne, sołectwa, świetlice środowiskowe, jednostki oświatowe z terenu gminy do udziału w imprezie. 

Zgłoszenia od osób zainteresowanych sprzedażą prowadzoną z domków drewnianych przyjmuje Wydział Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi UMiG (ul. Warszawska 23, tel.: 22-201-19-73 lub 22-201-19-74, e-mail: promocja@konstancinjeziorna.pl). Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru wystawców, którzy wezmą udział w jarmarku.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-11-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer