Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dzień Kobiet na sportowo

Nie lada atrakcje czekają na wszystkie panie, które w najbliższą niedzielę (8 marca) zawitają do Konstancińskiego Domu Kultury oraz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Z okazji Dnia Kobiet przygotowano m.in. spotkania z dietetykiem, aerobik, bezpłatne siłownia i sauna. Zapraszamy!

Nadchodząca wiosna to doskonały moment, aby zadbać o swoją formę. Będzie ku temu okazja już w najbliższą niedzielę (8 marca). Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie panie do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15), gdzie w godz. 10-15 czekają nie lada atrakcje - aerobik, sauna i siłownia. Wszystko bezpłatnie. 

Z kolei od godz. 14 do godz. 17 w Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15, Hugonówka) będzie można porozmawiać z dietetykiem. Przewidziano także prelekcje zdrowotne i pokaz makijażu. Na koniec dla uczestniczek spotkania zaśpiewa zespół Old Stars. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak

2015-03-06

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer