Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Kolejne laury dla Flis Festiwalu

Flis Festiwal w Gassach zdobywa kolejne laury. Jego współorganizator, Fundacja Szerokie Wody, otrzymał tym razem Nagrodę Przyjaznego Brzegu.

To już jedenasta edycja konkursu organizowanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarskim i innymi partnerami. O tym, kto znajdzie się na tegorocznej liście laureatów decydowało jury na podstawie zgłoszeń. Wyniki obrad komisji poznaliśmy 16 stycznia. Wśród kilkudziesięciu nagrodzonych nie  mogło zabraknąć także Fundacji Szerokie Wody. Doceniono ją w kategorii "Inicjatywy realizowane przez organizacje pozarządowe” za wieloletnią organizację „Flis Festiwalu” na Wiśle - jednego z najlepszych produktów turystycznych Mazowsza.

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 14 lutego podczas Targów Sportów i Rekreacji „Wiatr i Woda” w Centrum Wystawienniczym w Warszawie (ul. Marsa 56c). Po uroczystej gali odbędzie się tradycyjna debata „Co czynić, by polskie brzegi były bardziej przyjazne?”.

Przypomnijmy, Flis Festiwal - spotkanie kultur nadrzecznych na Łurzycu otrzymał już we wrześniu ubiegłego roku certyfikat "Najlepszy produkt turystyczny Województwa Mazowieckiego 2014". Warto podkreślić, że współorganizatorem wydarzenia jest gmina Konstancin-Jeziorna. 

Autor: Patryk Siepsiak

2015-01-29

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer