Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Konstancin-Jeziorna na targach w Lipsku

Gminę Konstancin-Jeziorna promowano na największych targach turystycznych w Niemczech. Do jedynego uzdrowiska na Mazowszu zapraszał m.in. artykuł zamieszczony w specjalnym folderze "Katalog der polnishen Touristik" rozdawanym wśród uczestników imprezy.

Targi Turystyki i Caravaningu w Lipsku to jedna z największych imprez branżowych w Niemczech. Organizowana jest od kilkunastu lat i za każdym razem przyciąga rzesze zwiedzających. Nie inaczej było tym razem. W targach, które odbywały się od 19 do 23 listopada uczestniczyło kilkuset wystawców oraz kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających. W Lipsku obecna była także Polska. Na stoisku naszego kraju prezentowano regiony, atrakcje turystyczne oraz oferty wypoczynku. Rozdawano także katalog promocyjny, w którym jedna strona poświęcona była gminie Konstancin-Jeziorna. Katalog cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Jego wersję elektroniczną można pobrać poniżej.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-11-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer