Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

KRUS zaprasza dzieci do konkursu

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza uczniów do udziału w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi - zwierzaki to nie pluszaki’’. Zgłoszenia od szkół przyjmowane są do 10 marca. Autorzy najładniejszych prac otrzymają nagrody.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i będzie przebiegał w dwóch etapach - na poziomie placówki terenowej KRUS i wojewódzkim. Zadanie jest proste. Uczniowie klas 0-VI mają za zadanie wykonać pracę plastyczną (w formacie A-3, w dowolnej technice) o tematyce związanej z zapobieganiem wypadkom z udziałem zwierząt gospodarskich. 

Szkoły zainteresowane udziałem swoich uczniów w konkursie na złożenie zgłoszenia - przyjmuje je Placówka Terenowe KRUS  w Piasecznie - mają czas do 10 marca. Na laureatów obu etapów konkursu czekają nagrody rzeczowe. Prace plastyczne zdobywców trzech pierwszych miejsc etapu wojewódzkiego, z każdej kategorii wiekowej, wezmą udział w eliminacjach centralnych.

Szczegółowe informacje można uzyskać w PT KRUS Piaseczno (ul. Ludowa 7, tel. 22-737-00-30, fax. 22-737-54-28) oraz w Oddziale Regionalnym KRUS w Warszawie, a także w zamieszczonym poniżej regulaminie.


Autor: Patryk Siepsiak

2015-02-17

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer