Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Kulturalne propozycje na weekend

Koncert jubileuszowy i przegląd twórczości artystycznej seniorów - to propozycje Konstancińskiego Domu Kultury na nadchodzący weekend. W sobotę (25 października) i niedzielę (26 października) nie zabraknie tańca, śpiewów i przede wszystkim dobrej zabawy. Zapraszamy!


W nadchodzącą sobotę (25 października) okrągły jubileusz będzie obchodził zespół Big Band Rondo Konstancin, który na scenie występuje już od 10 lat. Muzycy mają na swoim koncie setki koncertów, udział w licznych przeglądach, a każdy ich występ przyjmowany jest z ogromnym entuzjazmem. W repertuarze zespołu znajdziemy niemal każdy rodzaj muzyki - od poważnej, przez kościelną do utworów światowej klasyki big bandu i dixielandu. 

Na urodzinowy koncert Big Band Rondo Konstancin zapraszamy do Willi Hugonówka przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie. Początek o godz. 19.00.

Z kolei w niedzielę (26 października) swoje święto będą mieli seniorzy. "Wrzosowiska" są doskonałą okazją do spotkania i wspólnej zabawy. Przegląd twórczości artystycznej seniorów rozpocznie się o godz. 16.00. Miejsce: Willa Hugonówka przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp bezpłatny.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer