Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wystartowały zajęcia w Bielawie

Wystartowały kolejne zajęcia dla dzieci i młodzieży organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna 2018. W świetlicy OSP Bielawa na wszystkich zainteresowanych czekają warsztaty wokalno-aktorskie oraz klub gier planszowych.

„Warsztaty i zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych - kultura, sport i integracja w Bielawie” to kolejny zwycięski w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna projekt realizowany przez Konstanciński Dom Kultury. W jego ramach, pod koniec marca, w świetlicy wiejskiej odbyły się warsztaty świąteczne, na których uczestnicy wykonali własnoręcznie wielkanocne ozdoby

 Teraz w tym samym miejscu (OSP Bielawa, ul. Wspólna 1/3) wystartowały cotygodniowe, regularne zajęcia. Dla dzieci i młodzieży śpiewających „trochę lepiej, lub trochę gorzej” proponujemy warsztaty wokalno-aktorskie prowadzone przez znaną parę - Aleksandrę Kostkę i Piotra Dzięcielskiego. Na zajęcia zapraszamy we wtorki w godz. 18.00 - 20.00. Z kolei dla lubiących rozrywkę umysłową i kreatywne spędzanie czasu wolnego mamy klub gier planszowych. Jego członkowie spotykają się w każdy czwartek, w godz. 16.00 - 19.00. 

Zajęcia są bezpłatne dla wszystkich mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. Jednostką realizującą projekt jest Konstanciński Dom Kultury. Zapraszamy!


Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2018-04-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer