Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Lodowisko w rytmach disco

Już w najbliższą niedzielę (14 grudnia) konstancińskie lodowisko zmieni się w taneczny parkiet. Zapraszamy do Parku Zdrojowego na łyżwy przy disco hitach lat 70., 80. i 90. O gorącą atmosferę zadba Tomek Nowicki.

"Disco Lodowisko" to pomysł Tomasza Nowickiego, miejskiego radnego. Inicjatywę poparli Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. – To jedyne takie wydarzenie w powiecie piaseczyński – mówi inicjator zabawy. – Jestem przekonany, że nasza impreza spotka się z zainteresowaniem mieszkańców.

Na szaleństwo w rytmach disco zapraszamy dużych i małych już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia. O godz. 17.00 konstancińskie lodowisko zamieni się w taneczny parkiet. Nie zabraknie kolorowych świateł i dobrej muzyki - z głośników popłyną disco przeboje lat 70., 80. i 90. O gorącą atmosferę zadba Tomek Nowicki.

Wydarzeniu patronuje gazeta „Nad Wisłą” oraz portal Konstancin24.eu. Partnerami są: Grupa Muzyczno-Artystyczna Wodzirej Art, Punktreklamy.pl oraz AS Reklamy Alicja Sikorska.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-12-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer