Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Marcowy numer biuletynu

Ukazał się marcowy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna. Czytelnicy znajdą w nim m.in. sprawozdanie z piątej sesji rady miejskiej, ogłoszenia o przetargach, a także wiele ciekawych i przydatnych wiadomości z terenu naszej gminy. Zapraszamy do lektury.

Nowy numer biuletynu trafił do dystrybucji w piątek, 27 marca. Bezpłatny miesięcznik dostępny jest m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece publicznej i jej filiach, Konstancińskim Domu Kultury, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, ośrodkach zdrowia oraz innych jednostkach podległych gminie. Mieszkańcy znajdą go również w wielu sklepach i punktach usługowych na terenie naszej gminy. 

Aktualne wydanie biuletynu dostępne jest również w wersji cyfrowej. Aby je przeczytać wystarczy wejść na stronę: issuu.com/konstancin-jeziorna. Pod tym adresem znajdziemy również archiwalne numery magazynu. 

W marcowym numerze m.in.:

 • Sprawozdanie z V sesji Rady Miejskiej
 • Lokatorzy mogą odpracować dług
 • Zmiany w komisji uzdrowiskowej RM
 • Bieżące naprawy dróg
 • Prom wraca na wiosnę
 • Będą równać i profilowa
 • Budżet obywatelski 2016
 • Remont w czynie społeczny
 • Meldunki i dowody – zmiany po 1 marca
 • Nowe perspektywy dla szkoły
 • Zajrzeliśmy na budowę ratusza
 • Czworonogi czekają na nowy dom
 • Ze śpiewem i tańcem na Urzeczu
 • W zdrowym ciele, zdrowy duch
 • Wydarzenia kulturalne

Autor: Patryk Siepsiak

2015-03-27

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer