Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Modernizacja ewidencji gruntów

Do 30 marca potrwają prace związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków położonych w obrębach geodezyjnych: Okrzeszyn, Cieciszew, Habdzin, Kawęczyn, Kierszek, Opacz i Turowice.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie prowadzi modernizację ewidencji gruntów i budynków na terenie gminy Konstancin-Jeziorna w obrębach geodezyjnych: Okrzeszyn, Cieciszew, Habdzin, Kawęczyn, Kierszek, Opacz i Turowice. Prace te mają związek z projektem pt. „Przyspieszenie wzrostu konkurencyjności województwa mazowieckiego przez budowanie społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy poprzez stworzenie zintegrowanych baz wiedzy o Mazowszu”.

Zadanie na zlecenie starosty piaseczyńskiego realizuje Konsorcjum firm: InterTIM sp. z o.o. i InterTIM Ludmiła Pietrzak.
Wszelkie zapytania i uwagi w kwestii wykonywanych w terenie czynności geodezyjnych należy zgłaszać do Starostwa Powiatowego – Wydział Geodezji i Katastru ul. Czajewicza 20, 05-500 Piaseczno.

Po zakończeniu prac przygotowawczych zostanie wyłożony projekt opisowo-kartograficzny do publicznego wglądu w siedzibie Wydziału Geodezji (adres jak wyżej). Informacja o wyłożeniu tego planu będzie podana na tablicy ogłoszeń w siedzibie starostwa, w urzędach gmin i w lokalnej prasie.

Autor:  PWOS

2015-01-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer