Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Muzyczna uczta w Hugonówce

Szkoła Muzyczna w Konstancinie-Jeziornie wyjątkowym koncertem uczci obchody roku Oskara Kolberga. W najbliższy piątek (17 października) w Willi Hugonówka wystąpią jej uczniowie oraz zaproszeni goście. Wstęp wolny.

Koncert inauguracyjny to już tradycja w konstancińskiej szkole muzycznej. Placówka organizuje go od osiemnastu lat. W tym roku wydarzenie doskonale wpisuje się w obchody roku Oskara Kolberga. Na muzyczną ucztę zapraszamy w najbliższy piątek (17 października) do Willi Hugonówka przy ul. Mostowej 15. Tym razem pod jej dachem zabrzmi m.in. muzyka ludowa.
Koncert podzielony będzie na dwie części. W pierwszej wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej w Konstancinie-Jeziornie i Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Warszawie. Podczas drugiej odsłony na scenie zobaczymy i usłyszymy chór dziecięcy pod kierunkiem Piotra Stawarskiego. Zwieńczeniem piątkowego wieczoru będzie koncert Kapeli Tatrachord z Zakopanego, która zabierze nas w muzyczną podróż po folklorystycznych regionach Karpat.

Współorganizatorem koncertu jest Konstanciński Dom Kultury.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer