Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nabór uzupełniający do przedszkola

Ruszył nabór uzupełniający do Gminnego Przedszkola nr 5 w Oborach. To kolejna szansa dla rodziców, których pociechy nie dostały się od razu do wymarzonej placówki.

Przedszkole w nowym miejscu zostanie uruchomione prawdopodobnie w listopadzie. Dzięki przeprowadzce nie tylko poprawią się warunki do nauki i zabawy, ale także o 50 zwiększy się liczba miejsc dla przedszkolaków. Właśnie ruszył nabór uzupełniający. Wszelkich informacji na ten temat udziela Dorota Kamecka, dyrektor przedszkola (tel.: 22-754-16-43).

Przypomnijmy. Przedszkole w Oborach będzie nowoczesnym, parterowym budynkiem, w którym znajdą się cztery oddziały dla łącznie stu dzieci, w tym jeden integracyjny, dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych. W obiekcie przewidziano m.in.: salę zajęć terapeutycznych, salę wielofunkcyjną, kuchnię, gabinet logopedyczny, a na przyległym terenie znajdzie się plac zabaw dla dzieci.

Przedszkole w Oborach powstało zgodnie z projektem opracowanym przez pracownię architektoniczną „Archimedia”. Inwestycję za ponad 3,4 mln zł realizuje firma „Pamar” z Warszawy.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-09-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer