Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Naucz się angielskiego za darmo!

Warto znać języki obce. Ci, którzy chcieliby nauczyć się angielskiego, teraz mają okazję to zrobić. Ruszyły zapisy na bezpłatny kurs. Po jego ukończeniu uczestnicy zdobędą honorowany na całym świecie certyfikat.

Bezpłatne szkolenia organizowane są w ramach „Mazowieckiej akademii języka angielskiego”, a mogą z nich skorzystać mieszkańcy naszego województwa lub osoby pracujące na jego terenie. Zajęcia (łącznie 120 godzin dydaktycznych) będą prowadzone przez doświadczonych lektorów, kładących nacisk na umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Osoby, które ukończą kurs i zdadzą egzamin otrzymają certyfikat określający poziom znajomości języka - TOEIC Bridge (podstawowy) lub TOEIC (średniozaawansowany i zaawansowany).

Rekrutację prowadzi Centrum Szkoleniowe Masterlang. Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz test kwalifikacyjny na adres: ul. Torfowa 3/1, 30-384 Kraków.

Więcej informacji udzielanych jest pod numerem telefonu: 881-302-230. Pytania można także przesłać pocztą elektroniczna na adres: biuro@angielskinamazowszu.eu. Szczegóły w załączonych materiałach informacyjnych (do pobrania poniżej).


Autor: Patryk Siepsiak

2014-11-12

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer