Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Nowy harmonogram wywozu odpadów

Już dziś można sprawdzić harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej w gminie Konstancin-Jeziorna. Nowy kalendarz obowiązywać będzie od 1 lutego.

Zgodnie z ustalonym harmonogramem częstotliwość odbioru odpadów komunalnych dla zabudowy jednorodzinnej nie zmieni się. Śmieci zmieszane i posegregowane będą wywożone z posesji co 2 tygodnie, szkło opakowaniowe raz w miesiącu, a gabaryty i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny dwa razy w roku. Co dwa tygodnie w okresie od 1 kwietnia do 30 listopada odbierane będą także odpady zielone.

Posegregowane odpady komunalne, odpady zielone, gabaryty i ekektrośmieci mieszkańcy gminy mogą także oddawać w Gminnym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43c w Konstancinie-Jeziornie. Punkt czynny jest we poniedziałki w godz. 13-19, środy w godz. 9-14, piątki w godz. 13-19 i soboty w godz. 10-18.

Nowy harmonogram obowiązywać będzie od 1 lutego do 31 grudnia 2014 r. Poniżej do pobrania szczegółowy kalendarz dla poszczególnych sektorów.

Autor: Monika Zacharkiewicz

2015-01-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer