Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Otwarcie lodowiska już 6 grudnia

W sobotę (6 grudnia) rusza lodowisko w Parku Zdrojowym. W dzień otwarcia czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Serdecznie zapraszamy.

Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny już od soboty (6 grudnia) będą mogli szaleć w Parku Zdrojowym na łyżwach. Sztuczne lodowisko o wymiarach 20 x 30 metrów stanie przy konstancińskim amfiteatrze. Obiekt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-21.00 (z możliwością przedłużenia do godz. 22.00), a w weekendy (sobota i niedziela) od godz. 10.00 do godz. 22.00.

Dorośli za godzinną jazdę na lodowisku zapłacą 6 zł, a dzieci i młodzież - 3 zł (po okazaniu legitymacji szkolnej lub studenckiej). Bezpłatnie, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00, obiekt będzie dostępny dla grup szkolnych z terenu gminy Konstancin-Jeziorna.

Lodowisko zostanie oświetlone, a zabawę z pewnością umili płynąca z głośników muzyka. Na miejscu wypożyczymy też łyżwy i naostrzymy swój sprzęt. Z okazji otwarcia ślizgawki Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza w najbliższą sobotę na wspólną zabawę. Start o godz. 16.00. W programie m.in. konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek. Do zobaczenia na łyżwach.

Uwaga! W przypadku skrajnie niesprzyjających warunków atmosferycznych godziny funkcjonowania lodowiska mogą ulec zmianie.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-12-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer