Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Poszukiwani liderzy innowacji

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie poszukuje chętnych do pracy w grupach roboczych ds. inteligentnych specjalizacji regionu. Zgłoszenia można przesyłać do środy, 22 października.

Powstanie grup roboczych ma związek z opracowywaną Regionalną Strategią Innowacji dla Mazowsza 2014-2020. W związku z tym Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza przedsiębiorców działających na terenie gminy do uczestnictwa w pracach nad powstającym dokumentem. Szczególne znaczenie będzie miał udział w poszczególnych grupach - przypisanych do obszarów inteligentnej specjalizacji, tj.: bezpieczna żywność, inteligentne systemy zarządzania, nowoczesne usługi dla biznesu oraz wysoka jakość życia - przedstawicieli firm innowacyjnych, poszukujących i wdrażających nowe rozwiązania. 

Aplikacje można składać do środy (22 października). Zgłoszenia należy przesłać na adresy poczty elektronicznej: monika.tchorznicka@mazovia.pl, piotr.dylewski@mazovia.pl.

Pierwsze spotkanie dotyczące powyższej inicjatywy zostało zaplanowane na 30 października o godz. 12.00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 (parter).

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer