Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Puchar Polski w pływaniu

Już po raz siódmy w Konstancinie-Jeziornie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Konstancina w Pływaniu Masters. Tradycyjnie miejscem zawodów będzie kryta pływalnia w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji przy ul. Gąsiorowskiego 12/14.

W weekend 18-19 października nie zabraknie sportowych emocji. Kryta pływalnia w CKR w Konstancinie-Jeziornie zostanie zawładnięta przez amatorów pływania z Polski i z zagranicy. W rywalizacji mogą wziąć udział zawodnicy od 25. roku życia (1989 rocznik i starsi). Pływacy zmierzą się na dystansie od 50 m do 400 m w różnych stylach i kategoriach wiekowych.
Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników.
Dwudniowe zawody oficjalnie zostaną otwarte w sobotę 18 października o godz. 15.30. W programie, prócz sportowej rywalizacji, zaplanowano wieczorek integracyjny dla wszystkich zawodników.
Organizatorami imprezy są Integracyjny Klub Sportowy „Konstancin” oraz Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o. Mistrzostwa wspiera finansowo gm. Konstancin-Jeziorna w ramach projektu „Organizacja i udział w zawodach pływackich”, na który IKS Konstancin otrzymał dotację w wysokości 15 100 zł.

Więcej informacji tutaj


Autor: Monika Zacharkiewicz

2014-10-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer