Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Renifery w Konstancinie-Jeziornie

Takiego jarmarku w naszej gminie jeszcze nie było. 14 grudnia nie opuszczając Konstancina-Jeziorny, będzie można poczuć się jak w Laponii i spotkać Mikołaja z prawdziwymi reniferami.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Konstancinie-Jeziornie to już tradycja. Organizowany jest od trzech lat i z roku na rok przyciąga coraz więcej osób. Spotkamy się już 14 grudnia, w niedzielę. Alejki Parku Zdrojowego zapełnią stoiska z cudnymi świątecznymi ozdobami i upominkami, które z pieczołowitością już przygotowują twórcy z naszej gminy. Doskonała okazja, aby sprawić prezenty najbliższym. W nastrój Świąt wprowadzą nas zapachy cynamonowych pierników i świerkowych stroików. Będzie można skosztować prawdziwych wigilijnych potraw i zakupić je na swój stół.

Moc atrakcji czeka naszych milusińskich. Gry, konkursy i warsztaty, ale przede wszystkim wielka niespodzianka – Laponia w Konstancinie-Jeziornie. Spotkanie z Mikołajem, możliwość napisania listu w sprawie świątecznych prezentów i zostawienia go w dobrych rękach elfów oraz prawdziwa gratka – żywe renifery! Na pierwszych 400 osób czeka bezpłatne zdjęcie z Mikołajem, elfami i sympatycznymi reniferami. Chętni przybywajcie!

Scena amfiteatru również przyciągnie uwagę. Gminne zespoły zaprezentują świąteczny repertuar, a  klimat Świąt stworzy góralska kapela HORA przygrywając kolędy i pastorałki.

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna już dziś zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego stołu wigilijnego, śpiewu i dzielenia się radością tego dnia.

Autor: PWOS

2014-11-28

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer