Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Ruszyło lodowisko pod chmurką

W sobotę (6 grudnia) przy amfiteatrze ruszyło jedyne w mieście lodowisko pod chmurką. Były konkursy, prezenty i fantastyczna zabawa. Obiekt czynny jest 7 dni w tygodniu od godz. 10.00 do godz. 21.00, a w weekendy do godz. 22.00. Zapraszamy!

Zgodnie z zapowiedziami w minioną sobotę (6 grudnia) ruszyło pierwsze w Konstancinie-Jeziornie lodowisko. Oficjalnie, przecinając symbolicznie girlandę, otworzył je burmistrz Kazimierz Jańczuk. Zmrożona tafla szybko zapełniła się miłośnikami jazdy na łyżwach, wśród których nie zabrakło Mikołaja z czerwonym workiem wypełnionym prezentami. Trzeba było jednak na nie zapracować. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach. W zamian otrzymywali drobne upominki. Konstanciński Park Zdrojowy wypełnił się gwarem i śmiechem.  Tego dnia wstęp na ślizgawkę był bezpłatny.

Lodowisko przy konstancińskim amfiteatrze czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-21.00 (z możliwością przedłużenia do godz. 22.00), a w weekendy (sobota i niedziela) od godz. 10.00 do godz. 22.00. Dorośli za godzinną jazdę na lodowisku zapłacą 6 zł, a dzieci i młodzież - 3 zł (po okazaniu legitymacji szkolnej lub studenckiej). Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00, obiekt będzie dostępny bezpłatnie dla grup szkolnych z terenu gminy Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy.

Autor: PWOS

2014-12-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer