Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Straż miejska ma nowego komendanta

Stanisław Grudzień został nowym komendantem straży miejskiej. Swoją pracę w Konstancinie-Jeziornie rozpoczął w piątek, 9 stycznia.

W odpowiedzi na ogłoszenie o konkursie na stanowisko komendanta straży miejskiej do konstancińskiego ratusza wpłynęły dwie oferty, obie spełniały wymagania formalne. Po weryfikacji nadesłanych dokumentów i przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej okazało się, że wiedza oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe Stanisława Grudnia w pełni pokrywają się z wymaganiami jakie stawiane były kandydatowi na szefa konstancińskich strażników.

Stanisław Grudzień ma 57 lat i jest mieszkańcem pobliskiego Piaseczna. Przez prawie 30 lat służył w policji. Przed przejściem na emeryturę był naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji. Idąc na zasłużony odpoczynek nie zrezygnował z pracy zawodowej, którą kontynuował w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie, a ostatnio w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego w Warszawie. Teraz będzie kierował Strażą Miejską w Konstancinie-Jeziornie. 

Autor: Patryk Siepsiak

2015-01-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer