Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

To było otwarcie z wielką pompą

Z wielką pompą otwarto w piątek (12 września) kompleks sportowo-rekreacyjny w Konstancinie-Jeziornie. Przy ul. Bielawskiej można już korzystać m.in. z: boiska wielofunkcyjnego, siłowni "pod chmurką", skateparku i ścianki wspinaczkowej.


Spełniło się marzenie małych i dużych mieszkańców Konstancina-Jeziorny. W miniony piątek (12 września) władze miasta oficjalnie oddały do użytku kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Bielawskiej. Z tej okazji Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Gminny Ośrodek Sportu zorganizowali wielkie otwarcie. Było hucznie i z pompą.

Imprezę otworzyli Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna i Andrzej Cieślawski, przewodniczący rady miejskiej życząc mieszkańcom udanej zabawy. Później były podziękowania. Powędrowały one do wszystkich tych, którzy przyczynili się do powstania tego nowoczesnego kompleksu. Ich adresatem był m.in. Tomasz Nowicki, pomysłodawca budowy skateparku. – To miejsce powstało specjalnie dla młodzieży oraz z jej inicjatywy – podkreślił burmistrz Kazimierz Jańczuk.
Część oficjalną zakończył ks. dziekan Bogdan Przegaliński, który symbolicznie poświęcił obiekt. Później przyszedł czas na zabawę, pokazy i występy. Program przygotowany przez organizatorów był bardzo bogaty. Wystąpili m.in.: Zespół Tańca Artystycznego "Sonata", Grawitacja Dance Academy z Piaseczna i Egurrola Dance Studio Konstancin. Swoje umiejętności zaprezentowali też mistrzowie Europy - Justyna Kacperczyk i Jakub Zagończyk, którym towarzyszyli zawodnicy Klubu Karate Kyokushin Ippon. Na skateparku szaleli deskorolkarze. Nie brakowało też chętnych do piłkarskich zmagań. Podobnie jak boisko do siatkówki i piłki nożnej, oblegane były siłownia "pod chmurką" i ścianka wspinaczkowa. Na najlepszych czekały puchary i upominki. Wręczyli je m.in. burmistrz i Marcin Matyjasiak, dyrektor GOSiR.

Tego dnia na scenie królował hip-hop i house. Popołudnie i wieczór pełne atrakcji zakończył widowiskowy pokaz fajerwerków, a muzycznie imprezę podsumowali - DJ Martin Rosa, DJ Jacob Core & Rico oraz DJ Cast Away. Na piątkowej imprezie nie zabrakło również uczestników akcji "Nightskating".

Autor: Patryk Siepsiak

2014-09-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer