Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Trwa nabór do przedszkola w Oborach

Trwa nabór uzupełniający do Gminnego Przedszkola nr 5 w Oborach. Na dzieci czeka jeszcze 25 wolnych miejsc. Zgłoszenia będą przyjmowane do 7 listopada.

Przedszkole w nowym miejscu zostanie uruchomione w ciągu najbliższych tygodni. Dzięki przeprowadzce nie tylko poprawią się warunki do nauki i zabawy, ale także zwiększy się liczba miejsc dla przedszkolaków. Cały czas trwa nabór uzupełniający do placówki. Na maluchów czeka jeszcze 25 wolnych miejsc. Wszelkich informacji na ten temat udziela Dorota Kamecka, dyrektor przedszkola (tel.: 22-754-16-43).

Przypomnijmy. W Gminnym Przedszkolu nr 5 w Oborach powstaną cztery oddziały dla łącznie stu dzieci. W budynku znalazły się m.in.: sala zajęć terapeutycznych, sala wielofunkcyjna, kuchnia, gabinet logopedyczny. Jest też nowoczesny plac zabaw i parking. Obiekt dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Przedszkole w Oborach powstało zgodnie z projektem opracowanym przez pracownię architektoniczną „Archimedia”. Inwestycję za ponad 3,4 mln zł realizuje firma „Pamar” z Warszawy.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer