Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Trwają zapisy do biegu im. T. Hopfera

Trwają jeszcze zapisy do biegu im. Tomasza Hopfera, który w sobotę (27 września) odbędzie się w Konstancinie-Jeziornie. Uwaga liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć. Termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do 25 września.

Bieg jest częścią uroczystości nadania konstancińskiej ścieżce zdrowia imienia Tomasza Hopfera - dziennikarza sportowego, popularnego komentatora TVP - i odbędzie się w sobotę (27 września), w przededniu 36. PZU Maratonu Warszawskiego. Dla jego uczestników będzie to świetna okazja do ostatniego treningu. Tym bardziej, że organizator - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - zapewnia startującym w maratonie transport z Warszawy do Konstancina-Jeziorny (odjazd o godz. 13.00 spod Stadionu Narodowego - zbiórka od ul. Wybrzeże Szczecińskie, powrót ok. godz. 16.30).

Trasa konstancińskiego biegu liczy 5 km - dwie pętle po 2,5 km. Linia startu i mety będzie usytuowana przy ścieżce zdrowia, ul. Od Lasu 1 przy Gospodzie Zalewajka. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 15.00. Na najlepszych czekają puchary.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są elektronicznie, e-mail: biuro@gosir-konstancin.pl do 25 września. Uwaga liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin biegu dostępny jest poniżej.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-09-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer