Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Utrudnienia na ul. Bielawskiej

Uwaga kierowcy! Od środy (22 października) do czwartku (23 października) demontowany będzie nieczynny tor kolejowy przebiegający w poprzek ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Trzeba przygotować się na utrudnienia.

W związku z planowanymi pracami ul. Bielawska zostanie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Świetlicową do skrzyżowania z ul. Rynkową. Na czas prowadzenia robót dla samochodów wyznaczony został objazd - biegnie on ul. Warszawską (od ronda im. Armii Krajowej). 

Zmianie ulegnie też trasa linii 710 - zlikwidowany zostanie przystanek "Południowa" zlokalizowany na ul. Bielawskiej. Autobusy będą się zatrzymywały na przystankach "Polna" znajdujących się na ul. Warszawskiej.

Na utrudnienia muszą się przygotować nie tylko kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej. Szczególną ostrożność powinni zachować również uczniowie pobliskich szkół. - Prosimy rodziców o uprzedzenie dzieci o planowanych pracach - mówi Mirosław Michalak, kierownik Wydziału Dróg Gminnych konstancińskiego magistratu. 

Roboty potrwają od 22 do 23 października. Oprócz demontażu torów, w miejscu ich przebiegu położony zostanie asfalt i odtworzony chodnik. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer